نکات لازم برای زندگی ایمن در برج بهارستان

خواهشمند است نکات زیر را با دقت مد نظر قرار داده تا از وقوع حوادث ناگوار جلوگیری گردد. بدیهی است در صورت عدم رعایت موارد زیر، مدیریت و هیات مدیره و بازرس برج، هیچ گونه مسئولیتی در خصوص خطرات احتمالی نخواهند داشت و شخص بی توجه که عامل ایجاد خطر بوده، در قبال حادثه دیدگان پاسخگو خواهد بود:

1- برای جلوگیری از سقوط فرزندان از تراس یا پنجره های برج، بر روی درب آنها قفل مخصوص به صورتی که دور از دسترس آنها باشد، قرار دهید. یا اینکه تمهیدات مناسب دیگری در نظر بگیرید. تصاویری در این خصوص به قرار زیر است:

2- از نزدیک شدن کودکان به نرده های وید مرکزی در راهرو جلوگیری نمایید. زیرا در صورت تکیه کودکان بر روی آن، احتمال جداشدن نرده از دیوار و سقوط کودک به پایین وجود دارد.

3- از بازی کودکان در بخش پارکینگ طبقه همکف و زیرزمین به دلیل امکان برخورد با خودروهای در حال حرکت جلوگیری کنید

4- از قراردادن هر گونه گلدان بر روی بخش بیرونی پنجره ها (مشرف به نمای ساختمان) به دلیل احتمال سقوط به پایین خودداری نمایید.

5- از قراردادن دوچرخه و وسایلی مانند آن در راه پله ها خودداری نمایید. زیرا در هنگام زلزله یا آتش سوزی و هجوم ساکنین به سمت راه پله منجر به مسدود شدن مسیر و آسیب دیدگی شدید خواهد شد و در این مواقع اضطراری آسانسورها کارایی نخواهند داشت.

6- از نگهداری بنزین و یا هر گونه مواد اشتعال زا همانند تینر و امثال آن در انباری یا در واحد مسکونی خود خودداری نمایید.

7- با توجه به همه گیری ویروس کرونا، زدن ماسک در راهروها، آسانسورها و مشاعات الزامی است.

5/5 - (3 امتیاز)
با استفاده از بخش نظرات در انتهای صفحه سایت، می توانید سوالات و یا نظرات خود را پیرامون مطلب درج نمایید یا اینکه نظرات سایرین را بخوانید. ضمنا از طریق ایمیل از پاسخ داده شده به سوال خود مطلع خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا